اسامی قطعی کاندیدای تایید صلاحیت مجلس
  • » اخبار انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان » اسامی قطعی کاندیدای تایید صلاحیت مجلس
  • اسامی قطعی کاندیدای تایید صلاحیت مجلس

     

    لیست شعارهای انتخاباتی

    خرید لیست شعار های انتخاباتی

    تایید صلاحیت ۱۹ دواطلب دیگر توسط شورای نگهبان

    شورای نگهبان قانون اساسی امروز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۸ در آخرین بررسی صلاحیت داوطلبان ۱۹ نفر دیگر از کاندیداهای انتخابات مجلس را تایید کرد که اسامی آن ها به شرح زیر می باشد:

    🔹استان تهران:
    محمدعلی وکیلی
    محمدرضابادامچی
    زهراساعی
    قاسم احمدی

    🔹استان اردبیل:
    رضا کریمی

    🔹استان خراسان:
    جلیل رحیمی
    هادی شوشتری
    محمود نگهبان سلامی

    🔹استان مرکزی:
    محمدابراهیم رضایی

    🔹استان خوزستان:
    سهراب گیلانی
    مجید ناصری

    🔹استان فارس:
    رحیم زارع

    🔹استان قزوین:
    بهمن ناصرخانی

    🔹استان لرستان:
    محمدبیرانوند

    🔹استان مازندران:
    علی محمد شاعری
    شمس الله شریعت نژاد
    حسین نیاز آذری

    🔹استان گلستان:
    شهرام کوسه قراوی

    اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرمان و راور به شرح زیر می باشد:

    ۱- ایمان فرخیان

    ۲- محمدمهدی زاهدی

    ۳- محمدرضا کمساری بنانی

    ۴- علی محمدرضایی

    ۵- حسین محمدی قناتغستانی

    ۶- ماه بانو مهناز معصوم زاده

    ۷- امین مقدم

    ۸- محسن منوچهری نژاد

    ۹- سمیه السادات مهدوی

    ۱۰- محمدعلی مهرابی بشرابادی

    ۱۱- امین مهرابی نژاد

    ۱۲- مریم موحدی

    ۱۳- علی نصیری پور

    ۱۴- مهدی نوروزی

    ۱۵- حسین نوری

    ۱۶- اکرم نیک نفس

    ۱۷- میثم یوسفی

    ۱۸- مهدی ابراهیمی نژاد رفسنجانی

    ۱۹- علی ابوترابی

    ۲۰- عباس ارجمند کرمانی

    ۲۱- منصور اسکندری زاده افشار

    ۲۲- حامد اسمعیل بیگی ماهانی

    ۲۳- رقیه اکیما

    ۲۴- علی امیرپورسعید

    ۲۵- محمد امینی زاده

    ۲۶- غلامرضا انجم شعاع

    ۲۷ – محمدعلی ایرانمنش

    ۲۸- زهرا ایرانمنش

    ۲۹ – مصطفی آتش پوش

    ۳۰- محمود بابایی

    ۳۱- محمد باقری بندروئیه

    ۳۲- محمدرضا پورابراهیمی داورانی

    ۳۳- محسن پورعزیزی براواتی

    ۳۴- علی پورمحمدی

    ۳۵- مریم چمنی نائینی

    ۳۶- سوده حجتی کرمانی

    ۳۷ -محمد خلیل زاده ماهانی

    ۳۸- عباس دهقان اناری

    ۳۹ -رویا دیوان بیگی کرمانی

    ۴۰- ابوالفضل رفیع پور

    ۴۱- محسن زارعی

    ۴۲- فاطمه مه سا کارآموزیان

    ۴۳- زهره سالاری

    ۴۴- احسان سالاری

    ۴۵- محمدرضا سپهوند

    ۴۶- حسین سعیدی

    ۴۷- اکبر سعیدی گراغانی

    ۴۸- سجاد شجاعی

    ۴۹- وحید شمسی پور

    ۵۰- سیدمجتبی عرب زاده مدنی پور

    ۵۱- محمود عربی

    ۵۲- فرخ فدایی

    ۵۳- رامین صالحی مورکانی

     

    🔴لیست نهایی داوطلبان تایید صلاحیت شده انتخابات حوزه مریوان و سروآباد

    🔹ابوبکر حسین زاده
    🔹امید کریمیان
    🔹ارکان درستکار
    🔹احمد ویسی پور
    🔹جلیل امینی
    🔹رحمت صفری
    🔹سیاوش صحرایی
    🔹شیوا قاسمی پور
    🔹شیوا سفرنگ
    🔹شاهو رشیدی
    🔹عثمان باقدم
    🔹علی اردلان
    🔹فاروق کریمی
    🔹کیوان ویسی
    🔹کیوان بابک
    🔹کامران حمانی
    🔹محمد ناجی احمدی
    🔹محسن رحمانی
    🔹محمد جواد محمدی
    🔹عدنان فلاحی

    لیست نهایی افراد تایید صلاحیت شده درحوزه شهرستان #ساوجبلاغ #نظرآباد #طالقان

    🗳خبر #قطعی از تایید صلاحیتها

    🔹علی حدادی
    🔹محمود بهمنی
    🔹غلامرضا خرمجاه
    🔹ابوذر امیری میکال
    🔹رشید ناصرخیل
    🔹بهنام فیاض
    🔹ادب زاده
    🔹رحیم زاده
    🔹شاه حسینی
    🔹علیزاده
    🔹نامدارندافی
    🔹ایمانعلی مامانی
    🔹کریم باران چشمه
    🔹احسان خاتونی
    🔹کلیم الله شماخی
    🔹محمد عظیمی
    🔹مجتبی نورآهان
    🔹 حجت رشیدی
    🔹سادات رسول
    🔹 شهسوار پیری

    اسامی تایید صلاحیت شدگان حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات

    ◽️حمید حیدری
    ◽️سامان سعیدی
    ◽️آرش زره تن لهونی
    ◽️صباح کاکایی
    ◽️زاهد فرجی
    ◽️مرتضی فتاحی
    ◽️کمال طاهری
    ◽️ناصح کیخسروی
    ◽️ابراهیم محمدی
    ◽️حسن مرادی
    ◽️قباد مرادی
    ◽️سیدنجیب میرانی
    ◽️مختار ناصری
    ◽️یونس شیخمرادی

    🔺🔺اسامی کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه
    #کرمانشاه اعلام شد.

    اسامی داوطلبین حوزه انتخابیه کرمانشاه به این شرح است:

    ۱. سیدقاسم جاسمی
    ۲. محمد امین احمد پور
    ۳. سبا اربابی جم
    ۴. علی اکرمی
    ۵. افشار امیری
    ۶. علیرضا امیری
    ۷. جهانبخش امینی
    ۸. سعید امینی فر
    ۹. فرشاد باشام
    ۱۰. ابراهیم بهرامی
    ۱۱. زینب بهفر
    ۱۲. پوریا پگاه
    ۱۳. احمد تاجه میری
    ۱۴. ناهید آزادی
    ۱۵. محمد جاویدان
    ۱۶. جمال جلیلی
    ۱۷. محمد رضا جهانبخشی کرمانشاهی
    ۱۸. اکبر چراغی چقاکبودی
    ۱۹. عباس چقازردی
    ۲۰. کرم رضا چقاکبودی
    ۲۱. نادر حسن پور
    ۲۲. محسن حسین آبادی
    ۲۳. ابوذر حیدرپناه
    ۲۴. نریمان خلیلی
    ۲۵. حجت الله دمیاد
    ۲۶. سید فرشاد رحمتی
    ۲۷. محمد رشیدی
    ۲۸. فرهادعلی رضائیان چشمه کبود
    ۲۹. زینب رفیعی
    ۳۰. شبیر زنگنه
    ۳۱. ستار زنگنه تبار
    ۳۲. امیر حسین زنگنه نژاد
    ۳۳. فاطمه سعدوند
    ۳۴. محمدرضا سلیمانی
    ۳۵. رسول سیاه کمری
    ۳۶. محمدشعبانی
    ۳۷. ملیحه شعیری
    ۳۸. علیرضا شهبازی
    ۳۹. محمد شهبازی
    ۴۰. سودابه شیرزادی گیلان
    ۴۱. احمد صفری
    ۴۲. شکوفه عزتی
    ۴۳. ابراهیم عزیزی
    ۴۴. فاطمه علی آقایی
    ۴۵. هوشنگ فرجی
    ۴۶. مهدی فرهنگیان
    ۴۷. رحیم قبادی
    ۴۸. محسن قنبری
    ۴۹. حسن کرمی
    ۵۰. محمد کرمی راد
    ۵۱. مظفر کماندار
    ۵۲. مهرانگیز کیوان پور
    ۵۳. پیمان لطیفی
    ۵۴. سلمان محمدی بابا زیدی
    ۵۵. اله کرم محمدی منش
    ۵۶. پیمان مرادی
    ۵۷. سمیه مرادی
    ۵۸. ناصر مرادی بیلهویی
    ۵۹. عبدالرضا مصری
    ۶۰. حسین معافی
    ۶۱. علی مغزرناسی
    ۶۲. مرتضی موحدنیا
    ۶۳. مصطفی موشاخانی
    ۶۴. یحیی مهری
    ۶۵. بهزاد میرزایی گامیزجی
    ۶۶. حمدیه نیازی شرفی
    ۶۷. فرزاد والی
    ۶۸. لیلا یاوری
    ۶۹. علی یزدانی

     

    اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان کاندیداهای ثبت نامی حوزه انتخابیه خدابنده

    ۱-وجیه_الله_بیگدلی
    ۲- سیدالبرزحسینی
    ۳- محمدمهدی_محمدی
    ۴- سعیدرفیعی
    ۵- مرتضی محمدی
    ۶- محمدرضا محمدی
    ۷- موسی نجفی
    ۸-مرتضی کرمی
    ۹- ابوالفضل رسولخانی
    ۱۰-علی زنگنه
    ۱۱- مصطفی محمدی
    ۱۲- علی مرادی
    ۱۳-مهدی کرمی
    ۱۴-علی ولی مهر
    ۱۵- فرهاد خدا کرمی
    ۱۶- اکبر شعبانی
    ۱۷- علی اسماعیلی
    ۱۸- مهرالدین رفیعی

    لیست نهایی داوطلبین تایید صلاحیت‌ شده‌ حوزه انتخابیه تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجموع به تعداد ۲۱ نفر اعلام شد

    🔹حسن ابراهیمی سلامی
    🔹محمد ابراهیم زاده چناری
    🔹محمد اسدی
    🔹محبوبه اله یاری
    🔹مهدی امیری
    🔹جواد انصاری
    🔹سعید باستانی
    🔹جواد حسینی
    🔹حسین حیدری
    🔹علی رجبی
    🔹محمد رمضانپور
    🔹رضا رمضانی
    🔹تورج روحانی
    🔹محسن زنگنه
    🔹حمیدرضا طهماسبی
    🔹مهدی عصمتی
    🔹هادی محمدی
    🔹مسعود مختاری
    🔹سید علی اکبر موسوی
    🔹حسین ناصری
    🔹سید محمدعلی هاشمی

     

    لیست تایید صلاحیت شدگان حوزه انتخابیه فردوس، سرایان، طبس و بشرویه؛ اسامی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه را به شرح ذیل اعلام کرد:

    ۱_ محمدحسن اکبری
    ۲_ محمد بخشی محبی
    ۳_ محمدحسن چمنزاری
    ۴_ محمد رحمتی
    ۵_ محمد شرفی
    ۶_ علی ضیائی
    ۷_ رسول طاهری زاده
    ۸_ محمدکریم عابدی
    ۹_ مهدی عبداللهی
    ۱۰_ زهرا علیزاده ثانی
    ۱۱_ محمد فردوسی پور
    ۱۲_ محمدرضا قنبریان
    ۱۳_ حسین قهارزاده
    ۱۴_ فاطمه محمدزاده
    ۱۵_ محمدحسین مرادی
    ۱۶_ حمیدرضا نامور محبوب
    ۱۷_ مجید نصیرایی
    ۱۸_ محمد نصیری
    ۱۹_ حمید یزدانیان
    ۲۰_ عباس یعقوب زاده

    لیست نهایی کاندیداهای حوزه انتخابیه لنجان

    اسامی تایید شدگان نهایی شهرستان لنجان
    (بر اساس حروف الفبا)
    ۲۳ نفر

    ۱_یونس احمدی
    ۲_علی باتوانی
    ۳_اکبر پولادی
    ۴_حجت‌الاسلام و المسلمین سیاوش حسنی
    ۵_محمد جمالی
    ۶_سلمان ذبیحی
    ۷_ حسین رجایی ریزی
    ۸_برومند شهبازی
    ۹_حسن صالحی
    ۱۰_حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی طاهری سده
    ۱۱_بهمن محمدی زردخشویی
    ۱۲_حجت الاسلام و المسلمین ولی الله شهیدی
    ۱۳_علی صادقی
    ۱۴_محمد نبی فاطمی
    ۱۵_الیاس قربانی
    ۱۶_عیار کریمی
    ۱۷_عبدالرسول کریمی
    ۱۱۸_طیبه مظفری
    ۱۹_مسعود موسوی عبدالهی
    ۲۰_میثم مهدیار
    ۲۱_رحیم هدایتی چرمهینی
    ۲۲_روح الله نقدی پور بیرگانی
    ۲۳_محمد یزدانی

    لیست نهایی اسامی تایید صلاحیت شدگان حوزه انتخابیه غرب استان گلستان بدین شرح است :

    ۱- مجتبی جمالی
    ۲- علیرضا کمانگرى
    ۳- سید جواد حجازى
    ۴- حسین فرجى
    ۵- محمدعلى رضایى
    ۶- محمد ناصر ریاحى
    ۷- جعفر حمیدزاده
    ۸- سید محمود حسینى
    ۹- على اکبر مسگران
    ۱۰- رمضان لیاقى
    ۱۱- رضا تقى پور
    ۱۲- مرتضی احمدی
    ۱۳- عبدالقیوم شکارى
    ۱۴- عبدالمجید آرخى
    ۱۵- عبدالعزیز راشد
    ۱۶- یحیی ایری
    ۱۷- جلال ایری
    ۱۸- عبدالوهاب کمی
    ۱۹- حاج امان نظرنژاد
    ۲۰- حافظ پناهی
    ۲۱- عبدالعزیز ادریسی
    ۲۲- غلامحسین پسرکلو
    ۲۳- رجب محمد آبادی
    ۲۴- عبدلحکیم پنق
    ۲۵- فرشته سادات سید النگی
    ۲۶- حسین صفار تلوری
    ۲۷- حمیدرضا طهماسبی
    ۲۸- عبدالعزیز کلته
    ۲۹- رحمت الله مهاجر کرمانی
    ۳۰- محبوبه مهدیان
    ۳۱- رامین کرد رستمی
    ۳۲- قربانعلی بابایی
    ۳۳- خدیجه ربانی

     

    لیست نهایی ۲۲ نفره کاندیداهای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه شهرستانهای رامیان و آزادشهر فندرسک و چشمه ساران جهت حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل اعلام می گردد:

    ۱_ ایوب منصوری ( فرزند قربانعلی)
    ۲_ علیرضا ابراهیمی
    ۳_رمضان کیخا
    ۴_غلامعلی کوهساری
    ۵_جواد میرعرب رضی
    ۶_سید مهدی حسینی
    ۷_جواد خواجه تراب
    ۸_امید محمودی
    ۹_ایوب منصوری رضی (وکیل) فرزند عبدالحسین
    ۱۰_حسین سارانی
    ۱۱_مهدی عمرانی
    ۱۲_حسین محمد زاده
    ۱۳_شهربانو کوهساری
    ۱۴_نادر قائمی نژاد
    ۱۵_عبدالعزیز خان محمدی
    ۱۶_علیرضا نوروزی
    ۱۷_کبری غفاری
    ۱۸_محمد رضا کوهنشین
    ۱۹_ رسول بامری
    ۲۰_ حمید سارونی
    ۲۱_سید اصغر حسینی خان ببین
    ۲۲رضا صابری

     

    فهرست نهایی کاندیداهای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه شرق استان گلستان جهت حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل میباشد:

    ۱: ابوالقاسم گلندی
    ۲: اسمعیل پسرکلو
    ۳: امیر شهمرادی
    ۴: عباسعلی قزل سوفلو
    ۵: بهمن نیازی
    ۶: جنید بیگدلی
    ۷: حبیب الله گرگانلی دوجی
    ۸: حسین اصلاحی
    ۹: حسین ترکمانی
    ۱۰: حسین خان احمدی
    ۱۱: حسینعلی خواجه
    ۱۲: رضا آریان پور
    ۱۳: رضا جامی
    ۱۴: زهرا رنگریز
    ۱۵: سید جلیل صفی الحسینی
    ۱۶: سیده خدیجه موسوی خسروی
    ۱۷:ایوب پرتوی
    ۱۸ عبدالجلیل عوض زاده
    ۱۹: عبدالجلیل کوسه غراوی
    ۲۰ عبدالسلام قاری
    ۲۱ عبدالکریم الهی
    ۲۲: عبدالطیف قلی زاده
    ۲۳ عبدالناصر شیخ
    ۲۴ عبدی باشقره
    ۲۵ عبدی بدراق نژاد
    ۲۶: عراز محمد اولیایی
    ۲۷: علی فیاض
    ۲۸: علی پرنیا
    ۲۹ :علیرضا سلیمانگلی
    ۳۰ : غلام محمد پقه
    ۳۱: فاطمه عاشوری
    ۳۲ : قربان محمد کن سال
    ۳۳ : کمال سلمانی
    ۳۴ : مجتبی قهرمانی تبار
    ۳۵: محمد سرای لو
    ۳۶ : محمد کرامتلو
    ۳۷ : محمد رضا صباغ
    ۳۸ : محمد صدیق قاری
    ۳۹ محمد علی حدادی
    ۴۰: محمود بشارتلو
    ۴۱: مهدی پارسیانی
    ۴۲ : نور محمد ایگدری
    ۴۳ : نوشین شیخی
    ۴۴ : هادی رحمدل
    ۴۵ : عزیز ا… نفس پور
    ۴۶ : ولی محمد مخی زاده
    ۴۷ : عبدالهادی قره قوزی
    ۴۸ : مرتضی بیانی هدش
    ۴۹: محمد رضا پیاده کوهسار

     

    فهرست نهایی ۲۷ نفر کاندیدای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه علی آباد کتول جهت حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد :

    ۱-رحمت الله نوروزی
    ۲-معصومه بیگم سبزواری
    ۳-قاسمعلی دنکوب
    ۴-ابوالفضل گوکلانی
    ۵-رسول مظفری
    ۶- محمد رضا میردیلمی
    ۷- سید حسین سیدی
    ۸- محمد رضا صالح آلوستانی
    ۹- حسن فندرسکی
    ۱۰- سید محمد سید رضایی
    ۱۱- محمد رضا مزرعه
    ۱۲- رضا اسلانی کتولی
    ۱۳- احمد رضا نقابی
    ۱۴- محمد علی کلاجانی
    ۱۵- معصومه سلطانعلیان
    ۱۶- علیرضا اسفندیاری مقدم
    ۱۷-احمد رضا خسروی
    ۱۸- نورعلی دیلم
    ۱۹- حمیدرضا گزمه
    ۲۰- سکینه تجری
    ۲۱- یاسر رخشان
    ۲۲- یوسف زنگانه
    ۲۳-مرضیه کتولی
    ۲۴- هادی زوار سیستانی
    ۲۵- حجت الاسلام سید حسین اشرفی
    ۲۶-مهدی نادری
    ۲۷-عبدالله قره خانی

    لیست نهایی اسامی تایید صلاحیت شدگان حوزه انتخابیه کردکوی بدین شرح است :

    ۱- مجتبی جمالی
    ۲- علیرضا کمانگرى
    ۳- سید جواد حجازى
    ۴- حسین فرجى
    ۵- محمدعلى رضایى
    ۶- محمد ناصر ریاحى
    ۷- جعفر حمیدزاده
    ۸- سید محمود حسینى
    ۹- على اکبر مسگران
    ۱۰- رمضان لیاقى
    ۱۱- رضا تقى پور
    ۱۲- مرتضی احمدی
    ۱۳- عبدالقیوم شکارى
    ۱۴- عبدالمجید آرخى
    ۱۵- عبدالعزیز راشد
    ۱۶- یحیی ایری
    ۱۷- جلال ایری
    ۱۸- عبدالوهاب کمی
    ۱۹- حاج امان نظرنژاد
    ۲۰- حافظ پناهی
    ۲۱- عبدالعزیز ادریسی
    ۲۲- غلامحسین پسرکلو
    ۲۳- رجب محمد آبادی
    ۲۴- ایرج زاهد
    ۲۵- فرشته سادات سید النگی
    ۲۶- حسین صفار تلوری
    ۲۷- حمیدرضا طهماسبی
    ۲۸- عبدالعزیز کلته
    ۲۹- رحمت الله مهاجر کرمانی
    ۳۰- محبوبه مهدیان
    ۳۱- رامین کرد رستمی
    ۳۲- قربانعلی بابایی
    ۳۳- خدیجه ربانی
    ۳۴- عبدلحکیم پنق

     

    اسامی نهایی افراد تائید صلاحیت شده به ترتیب حروف الفبا در حوزه انتخابیه گنبدکاووس:

    ۱- احمد آبروش
    ۲-سلیمان آق
    ۳- عبدالحکیم آق ارکاکلی
    ۴- عبدالشریف آق پور
    ۵-محبوبه اسحقی گرجی
    ۶- محمد اسداله پور
    ۷- حسن اوین
    ۸- نورمحمد اتائی
    ۹-عبدالصمد بردی پور
    ۱۰-محمدتقی پروین‌کلتی
    ۱۱- احمد حاجی علی نژاد
    ۱۲-ستار حیدری
    ۱۳- یوسف خانی
    ۱۴-محمدصادق خداداد پور کناری
    ۱۵-رشید خرمالی
    ۱۶- زلیخا خندان اردهائی
    ۱۷-حمید سالمی اینچه برون
    ۱۸-طاهر سارلی
    ۱۹- ناصرقلی سارلی
    ۲۰-امانقلیچ شادمهر
    ۲۱- فرهاد شیبک
    ۲۲- رسول صلاحی
    ۲۳- امین صیادی
    ۲۴- قرجه طیار
    ۲۵- سلیمان عباسی
    ۲۶-ایمان علی پور
    ۲۷- حمزه قزل سفلی
    ۲۸- حسن قوجق
    ۲۹- شهرام کوسه غراوی
    ۳۰- عبدالحمید نشاط
    ۳۱- کریم نوبری
    ۳۲- سلیمان هاشمی
    ۳۳- انسیه یوسف زاده

    اسامی نهایی کاندیداهای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه #گرگان_و_آق_قلا جهت حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بدین شرح است :

    ۱.امیر منصور خمری
    ۲.سعید بیرقدار
    ۳.ابوطالب جلالی
    ۴.احمد جهانتیغ
    ۵.علی دنکوب
    ۶.سید قربان سیاه بالایی
    ۷.غلامرضا منتظری
    ۸.علیرضا علم الهدی
    ۹.علیرضا غفران مسجود
    ۱۰.مصیب عباسی
    ۱۱.عیسی مهری
    ۱۲.محمد رسول پولاد
    ۱۳.نبی هزارجریبی
    ۱۴.صاحب حجتی
    ۱۵.محمد جواد احمدی
    ۱۶.احسان اخوان راد
    ۱۷.رضا پرستش
    ۱۸.عطیه جانعلی نژاد
    ۱۹.محمد جمال
    ۲۰.مهران جوکار
    ۲۱.موسی الرضا برزعلی
    ۲۲.امین حسنی
    ۲۳.حیدر حسین نژاد
    ۲۴.حسن دهمرده
    ۲۵.عباس رمضان قربانی
    ۲۶.اسماعیل زارع
    ۲۷.ابراهیم سلیمانی چهارده
    ۲۸.نرگس شاهینی
    ۲۹.امید شربتی
    ۳۰.بهرام شکریان
    ۳۱.ثمانه شرآیینی
    ۳۲.مهدی صابری اشرفی
    ۳۳.مجید صفوی
    ۳۴.زهرا سادات عقیلی
    ۳۵.محمدعلی فاروقی اول
    ۳۶.امید محبی زاده
    ۳۷.رضا مظاهری
    ۳۸.مهدی معصومی قاجاری
    ۳۹.سید عزیز موسوی ضیابری
    ۴۰.حسینعلی مویدی
    ۴۱.فرهاد نورایی
    ۴۲.سعید یلقی
    ۴۳.خانم سولماز صحنه
    ۴۴.عبدالرحیم سن سبلی.
    ۴۵.ایوب احمدی
    ۴۶.عظیم هدایت پور
    ۴۷.حبیب الله یلمه
    ۴۸.عباس علیخانی
    ۴۹-سید عباس حسینی
    ۵۰.محمد تقی قلی نژاد
    ۵۱.نصرالله فرامرزی
    ۵۲.معصومه تیموری
    ۵۳. مصطفی حسین آبادی
    ۵۴.داوود جامی
    ۵۵. عبدالمجید زرگرانی
    ۵۶.محبوبه فدایی بوشهر
    ۵۷.موسی مزجی تیل آبادی
    ۵۸.رمضانعلی سنگدوینی
    ۵۹-قدسیه آبشناس
    ۶۰- حجت الاسلام احمد مازنی
    ۶۱-یوسف چمنی
    ۶۲- اربعین ولی خانی
    ۶۳-حیدر علی وفایی
    ۶۴- محمد مهدی کبیر زاد
    ۶۵-علی اصغر شکفته
    ۶۶- ولی الله عالیشاهی
    ۶۷- غلامعلی ضیائی
    ۶۸- محمد علیجانی

     

    آگهی اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان

    آقای محمدباقر ابوالحسنی جبلی فرزند حسنعلی کد نامزد ۱۲۴
    آقای حمزه احمدوند فرزند محمدقربان کد نامزد ۱۲۶
    آقای علی ارسلانی فرزند فیض علی کد نامزد ۱۲۷
    آقای محمود اسدی فرزند صدقعلی کد نامزد ۱۴۱
    آقای محمدرضا انصاری فرزند رجبعلی کد نامزد ۱۵۱
    آقای جواد پاشاپور فرزند برزو کد نامزد ۱۵۹
    آقای مجتبی جعفری فرزند رضا کد نامزد ۱۷۶
    آقای سجاد جلالی فرزند یارحسین کد نامزد ۱۷۲
    آقای سیدضیا چراغی فرزند سیدجمال کد نامزد ۱۷۹
    آقای احد خیری فرزند رحیم کد نامزد ۱۸۹
    آقای عباس خیری نژادداشبلاغ فرزند فریدون مشهور به شیخ-شیخ عباس-خیری کد نامزد ۱۹۱
    آقای اصغر ربانی فرزند علی کد نامزد ۱۹۶
    آقای هادی ربوی فرزند نعمت کد نامزد ۱۹۷
    آقای مراد رضائی فرزند محمدرضا کد نامزد ۲۱۷
    آقای ابراهیم روشنی فرزند حسین کد نامزد ۲۱۸
    خانم مریم زارع فرزند اسمعیل کد نامزد ۲۱۹
    آقای بهزاد زنجانی نژادفرد فرزند حسین کد نامزد ۲۴۱
    آقای محمد سراج فرزند احمدعلی کد نامزد ۲۴۶
    آقای محمدمهدی سلیمی فرزند سلیم مشهور به دکتر سلیمی کد نامزد ۲۵۱
    آقای مجید سهرابی فرزند مظفر کد نامزد ۲۴۹
    آقای علی شریفی فرزند شیراله مشهور به شریفی کد نامزد ۲۵۶
    آقای بهزاد شهبازی فرزند محمدآقا کد نامزد ۲۵۸
    آقای محمود صادقی فرزند احمد کد نامزد ۲۵۹
    آقای امن اله طایران فرزند غضنفر کد نامزد ۲۶۱
    آقای مهدی عادل زاده نائینی فرزند حاجی ابراهیم کد نامزد ۲۶۴
    آقای حمیدرضا عباسیان فرزند محمد حسن کد نامزد ۲۶۵
    آقای علیرضا عبدی فرزند علی کد نامزد ۲۶۷
    آقای مجتبی عسکرزاده فرزند عباس مشهور به عسگرزاده کد نامزد ۲۶۸
    آقای مهدی کریمی فرزند جواد کد نامزد ۲۷۸
    آقای علی کرم لرستانی فرزند علی راست کد نامزد ۲۱۵
    آقای علی اصغر محمدی فرزند علی ویردی کد نامزد ۲۸۴
    آقای سیدمهدی موسوی زره شوران فرزند سیدانعام اله کد نامزد ۲۹۴
    آقای سیدابوالقاسم موسوی نژاددریاکناری فرزند سید عبداله مشهور به موسوی و موسوی نیا کد نامزد ۲۹۵
    آقای محسن مولازاده فرزند علیرضا کد نامزد ۲۹۲
    آقای محمدعلی میرزارضائی فرزند صفر کد نامزد ۲۹۶
    آقای حسن نوروزی فرزند اسماعیل کد نامزد ۴۱۲
    خانم الهام نوشادی فرزند حمید کد نامزد ۴۱۵
    آقای سیف اله واحدی فرزند مجید کد نامزد ۴۱۶

     

    اسامی نهایی نامزدهای تایید صلاحیت شده برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دزفول

    ۱- محسن ریاضی
    ۲- عباس پاپی زاده
    ۳- سید احمد آوائی
    ۴- فریدون امیدی
    ۵- روح اله افرازاده
    ۶- امیر احسانیان
    ۷- امین پوریوسفی
    ۸- مهدی پیرنیا
    ۹- محمود تدین نژاد
    ۱۰- محسن حاجی وند
    ۱۱- حمیدرضا خادم
    ۱۲- روح اله دوائی
    ۱۳- جهانبخش رشیدی
    ۱۴- عزیزاله رمضانی
    ۱۵- احسان ابرهام
    ۱۶- امین سفید
    ۱۷- عبدالحسین شاه حسین نجف آبادی
    ۱۸- عبدالکریم صادق دوست
    ۱۹- عباس صفائی مهر
    ۲۰- مسعود صلواتی زاده
    ۲۱- محمد داود طالب زاده
    ۲۲- محمد عظیمی مهر
    ۲۳- محمدعلی قاسمی
    ۲۴- علیرضا قاسمی نژاد
    ۲۵- نرگس قلاوند
    ۲۶- سید محمد کاظمینی
    ۲۷- علی کلان پور
    ۲۸- عزیزاله گل بهاری
    ۲۹- محمدحسین مکارم مسجدی
    ۳۰- غلامعلی مهرابی پور
    ۳۱- حسن نبوتی
    ۳۲- حیات اله نصیری
    ۳۳- ابوالفضل نیک مند
    ۳۴- محمود وفائی
    ۳۵- عبدالحسن همتی مقدم

     

    لیست کاندیدهای بروجرد

    ۱. محمد ابوالفتحى، فرزند:باقر، مشهوربه:دکترمحمد، کُد:۱۲۴

    ۲. محمد آجرلو، فرزند:علی، کُد:۱۲۵

    ۳. حسن پاپى، فرزند:اسماعیل، مشهوربه:بهزاد، کُد:۱۴۲

    ۴. مهدی بیرانوند، فرزند:محمدحسین، کُد:۱۴۷

    ۵. على تقوی، فرزند:علی‌حسین، کُد:۱۴۹

    ۶. محمدرضا جابرانصاری، فرزند:محمدحسن، کُد:۱۵۱

    ۷. حسن حیاتى‌پور، فرزند:عباس، مشهوربه:پیرحیاتی، کُد:۱۵۸

    ۸. حسن خسروی، فرزند:محمدصادق، کُد:۱۵۹

    ۹. نورخدا دهقانى، فرزند:علی‌پناه، کُد:۱۶۲

    ۱۰. ستار زرینى، فرزند:صفدر، کُد:۱۶۷

    ۱۱. سعید سبزیان، فرزند:صادق، کُد:۱۶۸

    ۱۲. على سلیمانى‌روزبهانى، فرزند:نوذر، کُد:۱۶۹

    ۱۳. فرج‌الله شاهوردی‌زاده، فرزند:حسین‌آقا، مشهوربه:شاهوردی، کُد:۱۷۲

    ۱۴. مریم فروغى، فرزند:اسماعیل، کُد:۱۸۴

    ۱۵. رضا فریدزاده، فرزند:غلامرضا، کُد:۱۸۵

    ۱۶. ایمان قلعه‌نادر، فرزند:قدرت‌الله، کُد:۱۸۶

    ۱۷. مهدی کشوری، فرزند:احمد، مشهوربه:اشکان، کُد:۱۹۲

    ۱۸. مجید کوق، فرزند:اسدالله، کُد:۱۹۴

    ۱۹. امیرمحمود گودرزی، فرزند:شکرخدا، کُد:۱۹۵

    ۲۰. حسن گودرزی، فرزند:میرزابابا، مشهوربه:حاج‌حسن، کُد:۱۹۶

    ۲۱. ذبیح‌الله گودرزی، فرزند:حجت‌الله، مشهوربه:مهندس گودرزی، کُد:۱۹۷

    ۲۲. عباس گودرزی، فرزند:عزیز، مشهوربه:حاج‌عباس، کُد:۱۹۸

    ۲۳. مرتضى گودرزی، فرزند:علی، کُد:۲۱۴

    ۲۴. عابدین گودرزی‌دهریزی، فرزند:محمدحسین، کُد:۲۱۶

    ۲۵. سیدمحمدمهدی محبوبى، فرزند:سیدمصطفی، کُد:۲۱۷

    ۲۶. سارنگ مروج، فرزند:حبیب‌الله، کُد:۲۱۹

    ۲۷. محمد معطری، فرزند:ماشاءالله، کُد:۲۴۱

    ۲۸. محمدرحیم معظمى‌گودرزی، فرزند:محمدکریم، مشهوربه:رحیم، کُد:۲۴۲

    ۲۹. فاطمه مقصودی، فرزند:عبدالحسین، کُد:۲۴۶

    ۳۰. على مهرابى، فرزند:محمود، کُد:۲۴۷

    ۳۱. سیدحسین موشح، فرزند:سیدخلیل، کُد:۲۵۱

    ۳۲. سیداحمد میرجمالى، فرزند:سیدعباس، کُد:۲۵۴

    ۳۳، على‌عباس نصراللهى، فرزند:محمدحسن، کُد:۲۵۶

    ۳۴. زینب نیازی‌پور، فرزند:عیسی، مشهوربه:شمس‌بیرانوند، کُد:۲۵۸

    ۳۵. محمد وصله‌زن، فرزند:على، کُد:۲۶۱

    ۳۶. رضا ولى‌پوری، فرزند:میرزااحمد، کُد:۲۶۲

    ۳۷. داود یاراحمدی، فرزند:رضا، کُد:۲۶۵

    اسامی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه طبس، فردوس، بشرویه و سرایان:

    ۱_ محمدحسن اکبری

    ۲_ محمد بخشی محبی

    ۳_ محمدحسن چمنزاری

    ۴_ محمد رحمتی

    ۵_ محمد شرفی

    ۶_ علی ضیائی

    ۷_ رسول طاهری زاده

    ۸_ محمدکریم عابدی

    ۹_ مهدی عبداللهی

    ۱۰_ زهرا علیزاده ثانی

    ۱۱_ محمد فردوسی پور

    ۱۲_ محمدرضا قنبریان

    ۱۳_ حسین قهارزاده

    ۱۴_ فاطمه محمدزاده

    ۱۵_ محمدحسین مرادی

    ۱۶_ حمیدرضا نامور محبوب

    ۱۷_ مجید نصیرایی

    ۱۸_ محمد نصیری

    ۱۹_ حمید یزدانیان

    ۲۰_ عباس یعقوب زاده

    اسامی_نهایی تائید صلاحیت‌ شده‌ ها به ترتیب حروف الفبا تا تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ در حوزه انتخابیه بوئین‌ زهرا و آوج بدین شرح می باشد:

    ۱- رضا آقاعلیخانی
    ۲- عباس احمدی
    ۳- یوسف اینانلو گنجی
    ۴- محمدعلی اصلی بیگی
    ۵- منیژه افتخاری
    ۶- محمد امینی
    ۷- حسن اکبری
    ۸- کاظم اقبالیان
    ۹- روح الله بابایی صالح
    ۱۰- محمد توکلی
    ۱۱- نورالله حیدرعلیها
    ۱۲- امیر حسین زاده
    ۱۳- رضا شاه محمدی گلرخ
    ۱۴- بهروز خیری
    ۱۵- سیدمحسن حسینی
    ۱۶- مجید درویشوند حسینی
    ۱۷- محمد حشمتی
    ۱۸- محمدتقی رمضانی
    ۱۹- صفی الله رمضان‌خانی
    ۲۰- حسن سبحانی
    ۲۱- محمد فلاح صفری
    ۲۲- محمد صالحی
    ۲۳- روح الله عباسپور
    ۲۴- یوسف علی نیا
    ۲۵- زهرا علمشاهی
    ۲۶- اسداله غفاری
    ۲۷- فردین محمدحسینی
    ۲۸- جلال مهدوی(خانوقلی)
    ۲۹- علی اکبر مولایی
    ۳۰- علی اصغر مولایی
    ۳۱- سید سجاد موسوی
    ۳۲- مردعلی نوروزی
    ۳۳- شهاب نوری
    ۳۴- رمضان قدیمی
    ۳۵- محمدحسن قهرمانی
    ۳۶- سیدرضا هاشمی
    ۳۷- محمدرضا یعقوبی
    ۳۸- محسن یعقوبی

    «حوزه انتخابیه بابل»

    ۱. احمد آرائیان
    ۲. سید علی‌اصغر آقاجان‌زاده توری
    ۳. علی اشرفیان امیری
    ۴. ابراهیم برارپور
    ۵. سید محسن پاک‌نهاد
    ۶. عبدالعلی پوراکبر کرانی
    ۷. محمود پیکانی
    ۸. حسن تقی‌پور کران
    ۹. سید اسماعیل جلیلی مرزبالی
    ۱٠. محمد حسن‌پور درازکلا
    ۱۱. حسن حسن‌نتاج صلحدار
    ۱۲. حسین حسین‌زاده درون‌کلا
    ۱۳. محسن حلال‌خور میرکلایی
    ۱۴. حسین حیدرقلی‌زاده بائی
    ۱۵. مهدی زارع سخویدی
    ۱۶. مهدی سعادتی بیشه‌سری
    ۱۷. شهریار شیرخانی
    ۱۸. محمد صالح گروی
    ۱۹. عزیزاله صانعی‌فر
    ۲٠. حسین صبا
    ۲۱. محمد طالبی چاری
    ۲۲. معصومه‌بیگم طاهری
    ۲۳. مهدی علیزاده
    ۲۴. حسن عموزاده سماکوش
    ۲۵. سید یاسر قربان‌پور گنجی
    ۲۶. چنگیر قربان‌زاده ارمکی
    ۲۷. مصطفی کاظم‌زاده سنگرودی
    ۲۸. علی کریمی فیروزجائی
    ۲۹. حسین مقیم‌پور بیژنی
    ۳٠. عابدین مومنی
    ۳۱. علی‌اکبر ناصری
    ۳۲. رضوان نجاریان درزی
    ۳۳. محمدرضا نقی‌پور
    ۳۴. حسین نیازآذری
    ۳۵. علی نیازی اوریمی

    کاندیدهای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه بندرماهشهر ، امیدیه ، هندیجان و بخش جولکی برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل می باشد

    ۱- جمال صالح زاده
    ۲- امیر حیات مقدم
    ۳- حبیب آقاجری
    ۴- فرهاد بابلی
    ۵- حبیب قاسمی
    ۶- عبدالمحسن فدعمی
    ۷- عبدالحسن آلبوعبادی
    ۸- محمد علی شریفی پور
    ۹-عبدالمهدی آلبوصوف
    ۱۰- سید محمد حسین حسنی
    ۱۱- عبدالسید شریفات
    ۱۲- مسلم شیخی
    ۱۳- ابوالفضل آتش بهار
    ۱۴- مرتضی عبادی
    ۱۵- صالح مختاری فر
    ۱۶- شیرین بهرامی

     

    شهرستان مهریز، رضا زارع زاده گفت: ٣١ نفر جهت انتخابات مجلس درحوزه انتخابیه شهرستان های پنج گانه در مرحله نهایی تایید صلاحیت شده‌اند.

    ۱) علی ابراهیمی نسب
    ۲) محمدرضا ابویی مهریزی
    ۳) حسن باقری
    ۴) سید محمد رضا بیدکی
    ۵) مجتبی حاجی حسینی
    ۶) محمود حایری
    ۷) سید ضیاء حسینی
    ۸) اشرف دهقان بنادکی
    ۹) میلاد دهقانی
    ۱۰) مجید رحمتی
    ۱۱) سید محمد رضا رضی بهابادی
    ۱۲) حسن زرنگار
    ۱۳) حسن سلیمانزاده
    ۱۴) سید محمد شهیدی شادکامی
    ۱۵) عصمت صالحی
    ۱۶) محمد رضا صباغیان
    ۱۷) سید عباس طباطبایی
    ۱۸) سید جلیل عقیلی
    ۱۹) مهران فاطمی
    ۲۰) فرشاد فروغی نسب
    ۲۱) حسن قاضی نسب
    ۲۲) محمد علی کرمانی نسب
    ۲۳) روح الله کشاورزی
    ۲۴) غلامرضا محمودی
    ۲۵) محسن مروی نام
    ۲۶) حسین مقیمی اسفندآبادی
    ۲۷) روح الله میروکیلی
    ۲۸) سید محمود وزیری
    ۲۹) مجید ولی زاده
    ۳۰) علیرضا هادی نژاد
    ۳۱) سید علی هاشمی

    حوزه انتخابیه یزد و اشکذر در مرحله نهایی تایید صلاحیت شده‌اند.

    ۱- علی اکبر ابدی
    ۲- محمد ابوئی
    ۳- کبری احمدی
    ۴- عباسعلی ادیبان
    ۵- محمدرضا اعتمادالعلماء
    ۶- محمد باقری زاده
    ۷- فاطمه بنادکیان
    ۸- محمدرضا پاک دل
    ۹- محمدعلی پورمقدس
    ۱۰- رضا تابش
    ۱۱- فرشته جراحی
    ۱۲- محمدصالح جوکار
    ۱۳- حسین حاجی حسینی رکن
    ۱۴- سید ابراهیم حسینی
    ۱۵- سید علی حسینی
    ۱۶- محمدرضا حسینی بغدادآبادی
    ۱۷- بی بی فاطمه حقیرالسادات
    ۱۸- سید محمد حیدری
    ۱۹- زهراالسادات حیدری خورمیزی
    ۲۰- غلامرضا خاکپور مروستی
    ۲۱- محمد خدامیان ندوشن
    ۲۲- اکبر دهقان
    ۲۳- علی دهقان بنادکی
    ۲۴- مهدی دهقان طزرجانی
    ۲۵- سید روح الله راسخی
    ۲۶- علی اکبر رحمانی شمسی
    ۲۷- مهدی رضائی
    ۲۸- محسن رضائی ابرندآبادی
    ۲۹- محسن رضائی حسن آباد
    ۳۰- حمیدرضا روان بخش
    ۳۱- محبوبه زارع باغبیدی
    ۳۲-علیرضا زارع شحنه
    ۳۳- کاظم سبحان زاده
    ۳۴- سید مرتضی سجاد
    ۳۵- محمدمهدی شاکری
    ۳۶- عباسعلی شایان مقدم
    ۳۷- محمدحسین شریفی
    ۳۸- مرتضی شکیبافر
    ۳۹- محمدحسین طالبی
    ۴۰- محمدحسن طالبیان اشکذری
    ۴۱- رضا طاهری
    ۴۲- سید عبدالله طباطبائی
    ۴۳- مجید عادلی
    ۴۴- علی غلامی جوادیه
    ۴۵- علیرضا غنی زاده
    ۴۶- علی غیاث ندوشن
    ۴۷- مهدی فاتحی نیا
    ۴۸- ملیحه فتوحی بافقی
    ۴۹- فرزاد فرزادی
    ۵۰- احمدرضا فقیه خراسانی
    ۵۱- اکبر قاسمی خلف بادام
    ۵۲- محمدعلی قانع
    ۵۳- علیرضا کریمی
    ۵۴- محمد کمالی دربرزی
    ۵۵- حسین گلستان پور
    ۵۶- بی بی زهرا مدرسی
    ۵۷- محمدمهدی مشاهیری
    ۵۸- کاظم مشرف
    ۵۹- حجت مشهدی موتاب
    ۶۰- سعید مطهری
    ۶۱- علی مقیمی
    ۶۲- محمدحسین ملک رضائی
    ۶۳- حسن منصوری بابهوتک
    ۶۴- سید مصطفی موسوی
    ۶۵- محمدجعفر مهرابی
    ۶۶- محمدجواد مهرعلی
    ۶۷- سید محسن میراسمعیلی مزرعه
    ۶۸- سید مصطفی میربلوکی
    ۶۹- سید شهاب میرجعفری هدش
    ۷۰- محمدحسین میرحسینی
    ۷۱- محمد میرشمس
    ۷۲- احمد میرعلی بیداخویدی
    ۷۳- محسن نوفرد
    ۷۴- ایمان وحیدی خباز
    ۷۵- بی بی فاطمه وطن خواه تفتی
    ۷۶- هادی هرمان
    ۷۷- علی یزدان

     

    داوطلبان مجلس یازدهم در حوزه تفت و میبد مشخص شدند

    سیدناصر امامی میبدی،
    علی آرمان،
    هادی بیشهء،
    طیبه پارساییان،
    عباسعلی حدادی ندوشن،
    فخرالدین حسین زاده رکن آباد،
    سیدابوالقاسم حسینی،
    سیدعلی محمد حسینی نسب،
    نایب علی خلیلی،
    کمال دهقانی فیروزآبادی،
    علی اصغر ذبیحی یخدانی،
    عباسعلی رضایی صدرآبادی،
    حسین رعیت شوازی،
    قاسم روان‌بخش،
    محمد زارع شاهی،
    مهدی زمانی،
    مصطفی شبانی پور میبدی،
    مرتضی شعبانی مرور،
    علی شمسی محمودآبادی،
    علیرضا طالبی،
    محمد جواد غفوری،
    ابراهیم فاضلی شورکی،
    احسان فلاح محسنی تفتی،
    ابوالحسن فلاح مدواری،
    اکبر فلاح یخدانی،
    محمدحسین کریم زاده شورک،
    محسن مقنی زاده تفتی،
    سیدحسن موسوی میبدی،
    سیدجلیل میرمحمدی میبدی،
    محمدرضا وطن خواه تفتی

     

    حوزه انتخابیه #اردکان

    مهدی حسنی،
    سیداکبر حسنی نژاد،
    محمدرضا دشتی اردکانی،
    مهدی دل‌پسند،
    رحمان رحیمی عقدا،
    سیدجمال طباطبایی مزرعه نو،
    عبدالله عزیزیان نسب،
    محمدرضا فاضل پور،
    علیرضا هاتفی اردکانی،
    ابوالقاسم هاتفی اردکانی

    اسامی داوطلبان تأیید صلاحیت‌ شده یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهر اسداباد از سوی شورای نگهبان به صورت رسمی اعلام شد .

    ۱. #کیومرث_ابراهیمی_شادپی
    ۲. اکبر رنجبرزاده
    ۳. کیومرث سرمدی واله
    ۴. خسرو ( خدابنده لو ) شکیبا راد
    ۵. محمدرضا قنبری سلحشور
    ۶. پیام کهتری انور
    ۷. حسین هنری عزیز

    ⬅️اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی حوزه انتخابیه شهرستان اصفهان :

    ۱ – آقای سیدمحمدعلى آبداراصفهانى فرزند سید جلال کد نامزد ۱۱۲۴
    ۲ – خانم فریبا ابوطالبى جوزدانى فرزند اصغر مشهور به زینب نیا کد نامزد ۱۱۲۸
    ۳ – آقای مجید اجل لوئیان فرزند حسن کد نامزد ۱۱۴۲
    ۴ – خانم نیره اخوان بیطرف فرزند جواد مشهور به خانم اخوان خانم کامران خانم بى طرف کد نامزد ۱۱۴۸
    ۵ – آقای محمد آذربایجانى فرزند مصطفی مشهور به دکتر آذربایجانی کد نامزد ۱۱۵۱
    ۶ – آقای مرتضى استکى فرزند علی کد نامزد ۱۱۵۴
    ۷ – آقای محمدرضا اسماعیلى فرزند احمد کد نامزد ۱۱۵۸
    ۸ – آقای مرتضى اشرفى فرزند احمد کد نامزد ۱۱۵۹
    ۹ – خانم بدری آقاجانى فشارکى فرزند اصغر کد نامزد ۱۱۶۹
    ۱۰ – آقای محمودرضا آقاخالوئى فرزند اسماعیل کد نامزد ۱۱۷۲
    ۱۱ – آقای امید اقبالى فرزند محمود کد نامزد ۱۱۷۴
    ۱۲ – آقای رحمان آماده جونقانى فرزند طهماسب کد نامزد ۱۱۸۱
    ۱۳ – آقای محمد امامى کوپائى فرزند حسین کد نامزد ۱۱۸۴
    ۱۴ – آقای علیرضا امامى میبدی فرزند رسول کد نامزد ۱۱۸۵
    ۱۵ – آقای مجتبى امینى اسفیدواجانى فرزند مرتضی کد نامزد ۱۱۹۵
    ۱۶ – آقای جلال امینى فرد فرزند محمد مشهور به مهندس امینی کد نامزد ۱۱۹۶
    ۱۷ – آقای على انصاری طادی فرزند فضلعلی کد نامزد ۱۱۹۸
    ۱۸ – آقای حسین ایزدی گارماسه فرزند نصراله کد نامزد ۱۲۱۵
    ۱۹ – آقای مهدی بابائى باغبادرانى فرزند محمدعلی کد نامزد ۱۲۱۶
    ۲۰ – آقای منصور باقرصادرنانى فرزند حسن کد نامزد ۱۲۲۱
    ۲۱ – آقای حسن باقری فرزند فضل الله کد نامزد ۱۲۲۴
    ۲۲ – آقای امیرحسین بانکى پورفرد فرزند اسماعیل مشهور به بانکى کد نامزد ۱۲۲۹
    ۲۳ – آقای رسول بخشى دستجردی فرزند رضا کد نامزد ۱۲۴۴
    ۲۴ – آقای محمدرضا بکرانى بالانى فرزند حسن مشهور به بالانى کد نامزد ۱۲۴۸
    ۲۵ – آقای ابوالحسن بهرام پوری فرزند على مشهور به بهرامپور کد نامزد ۱۲۵۴
    ۲۶ – آقای حسین بهرامى فرزند احمد مشهور به داوود کد نامزد ۱۲۵۵
    ۲۷ – آقای امیرحسین پیش خوان فرزند محمود کد نامزد ۱۲۷۱
    ۲۸ – خانم ناهید تاج الدین فرزند محمد مشهور به تاج الدین کد نامزد ۱۲۷۸
    ۲۹ – آقای رسول ترکش اصفهانى فرزند جواد کد نامزد ۱۲۸۴
    ۳۰ – آقای حسین ترکى افارانى فرزند شعبانعلی کد نامزد ۱۲۸۶
    ۳۱ – آقای حبیب اله جان نثاری لادانى فرزند حسن کد نامزد ۱۲۹۴
    ۳۲ – آقای شهریار جبل عاملى فرزند علی کد نامزد ۱۲۹۵
    ۳۳ – خانم مهشید چنگیز فرزند رضا کد نامزد ۱۴۱۹
    ۳۴ – خانم زهرا حاتمى فرزند على اکبر کد نامزد ۱۴۲۴
    ۳۵ – آقای احسان حجت پناه فرزند جعفر کد نامزد ۱۴۴۵
    ۳۶ – آقای امین حسن زاده فرزند حسن کد نامزد ۱۴۴۸
    ۳۷ – آقای علیرضا حیدریان دولت آبادی فرزند حسن کد نامزد ۱۴۶۶
    ۳۸ – آقای جعفر خاوری فرزند محمد کد نامزد ۱۴۶۸
    ۳۹ – آقای على اکبر داستانپورحسین آبادی فرزند حسینعلی کد نامزد ۱۴۸۱
    ۴۰ – آقای حسن داوری دولت آبادی فرزند نعمت اله کد نامزد ۱۴۸۲
    ۴۱ – آقای ناصر دهقانى پوده فرزند نورالله کد نامزد ۱۴۸۶
    ۴۲ – خانم صدیقه ربیعى فرزند قاسم کد نامزد ۱۴۹۶
    ۴۳ – آقای امیرحسین ربیعى طرئى فرزند على اکبر کد نامزد ۱۴۹۷
    ۴۴ – آقای غلامرضا رحیمى طالخونڃه فرزند بهرام کد نامزد ۱۵۱۴
    ۴۵ – آقای محمدتقى رفیعى فرزند مرحوم اکبر کد نامزد ۱۵۲۴
    ۴۶ – آقای علیرضا ریاحى فرزند ابوالقاسم کد نامزد ۱۵۴۵
    ۴۷ – آقای علیرضا زمانى فرزند جانقلى کد نامزد ۱۵۴۹
    ۴۸ – آقای علیرضا زمانى فرزند حسین کد نامزد ۱۵۵۱۴۹ – آقای مصطفى زمانى فرزند عبدالحسین کد نامزد ۱۵۵۲
    ۵۰ – آقای امیرحسین زندی آتشبار فرزند محمد کد نامزد ۱۵۵۴
    ۵۱ – آقای علیرضا ساکیانى فرزند ابوالحسن کد نامزد ۱۵۶۱
    ۵۲ – آقای مجتبى ستوده نیک فرزند عبدالرحیم مشهور به صوفیان کد نامزد ۱۵۶۸
    ۵۳ – آقای سیداحمد سجادی جزی فرزند سید مرتضى مشهور به سجادی کد نامزد ۱۵۶۹
    ۵۴ – آقای نصرالله سخاوتى لادانى فرزند قاسم علی مشهور به سخاوتى کد نامزد ۱۵۷۲
    ۵۵ – آقای رضا سعادت نیا فرزند محمدعلی کد نامزد ۱۵۸۲
    ۵۶ – خانم زهرا سعیدی مبارکه فرزند سهراب مشهور به زهرا مبارکه کد نامزد ۱۵۸۵
    ۵۷ – آقای سیدعلیرضا سمائى فرزند سیدمحمود کد نامزد ۱۵۸۶
    ۵۸ – خانم الهه السادات شاه برخوردار فرزند سیدرضا کد نامزد ۱۵۹۴
    ۵۹ – آقای ماشاءاله شاه نوش فروشانى فرزند عبدالرسول کد نامزد ۱۵۹۸
    ۶۰ – آقای عباس شریبى فرزند حسن کد نامزد ۱۶۱۲
    ۶۱ – آقای احسان شریعتى فرانى فرزند حسنعلی کد نامزد ۱۶۱۴
    ۶۲ – آقای احمد شریعتى کمال آبادی فرزند محمد مشهور به دکتر شریعتی کد نامزد ۱۶۱۵
    ۶۳ – آقای على شریفى فرزند حمزه کد نامزد ۱۶۱۷
    ۶۴ – خانم نرگس خاتون شریفى بوگری فرزند کیومرث کد نامزد ۱۶۲۱
    ۶۵ – آقای مجید شریفى قورتانى فرزند مسیب کد نامزد ۱۶۲۴
    ۶۶ – آقای احمدرضا شفیعى فرزند حبیب اله کد نامزد ۱۶۲۵
    ۶۷ – آقای محمدرسول شمس فرزند حسن کد نامزد ۱۶۲۸
    ۶۸ – آقای محمدعلى شمس فرزند حسین کد نامزد ۱۶۲۹
    ۶۹ – آقای على شیخ ابومسعودی فرزند عباس کد نامزد ۱۶۴۴
    ۷۰ – خانم زهرا شیخى مبارکه فرزند اسدالله کد نامزد ۱۶۴۶
    ۷۱ – آقای رضا شیرانى بیدآبادی فرزند نادعلی کد نامزد ۱۶۴۷
    ۷۲ – آقای غلامحسین صادقیان رنانى فرزند حسین مشهور به دکتر صادقیان کد نامزد ۱۶۶۲
    ۷۳ – آقای نعمت اله صفاهانى عمروآبادی فرزند غلامحسین کد نامزد ۱۶۶۵
    ۷۴ – آقای هاشم صفائى فرزند کریم مشهور به دکتر صفائى کد نامزد ۱۶۶۸
    ۷۵ – آقای محمدحسین صفری قهساره فرزند حیدر کد نامزد ۱۶۷۴
    ۷۶ – آقای محمد ضیائى فرزند شکراله مشهور به ضیاء کد نامزد ۱۶۷۷
    ۷۷ – آقای سیدحمیدرضا طالقانى اصفهانى فرزند سیدحسن کد نامزد ۱۶۸۱
    ۷۸ – آقای مهدی طغیانى فرزند مرتضی کد نامزد ۱۶۸۶
    ۷۹ – آقای علیرضا طغیانى خوراسگانى فرزند حسین کد نامزد ۱۶۸۷
    ۸۰ – آقای وحید عباسى فرزند مرتضی کد نامزد ۱۶۹۸
    ۸۱ – آقای روح اله عباسیان جزی فرزند حسین کد نامزد ۱۷۱۱
    ۸۲ – آقای محمد عسگری فرزند سرافرازخان مشهور به ضرغام کد نامزد ۱۷۱۴
    ۸۳ – آقای مهدی غلامى فرزند رمضانعلی کد نامزد ۱۷۲۵
    ۸۴ – آقای محمدرضا فلاح فرزند علی کد نامزد ۱۷۴۲
    ۸۵ – آقای سیدمصطفى فتحى شیرازانى فرزند سیدمهدی کد نامزد ۱۷۴۴
    ۸۶ – آقای محمد قادری فرزند رمضان کد نامزد ۱۷۵۲
    ۸۷ – آقای مهدی قاسمى على آبادی فرزند محمد مشهور به قاسمى کد نامزد ۱۷۵۹
    ۸۸ – آقای ابوالفضل قربانى فرزند مرتضی مشهور به مهندس قربانی کد نامزد ۱۷۶۵
    ۸۹ – آقای رحمت اله قنبری شیخ شبانى فرزند اسدالله کد نامزد ۱۷۶۸
    ۹۰ – آقای محمدمهدی کاظمى فرزند قربانعلی کد نامزد ۱۷۷۴
    ۹۱ – خانم سیده سمیه کاظمى شیخ شبانى فرزند سیدمحمدرضا کد نامزد ۱۷۷۵
    ۹۲ – آقای حسن کامران دستجردی فرزند محمد علی مشهور به دکتر کامران کد نامزد ۱۷۷۶
    ۹۳ – آقای علیرضا کرباس چى فرزند محمد کد نامزد ۱۷۷۹
    ۹۴ – آقای مصطفى کشانى فرزند حسن کد نامزد ۱۷۸۷
    ۹۵ – آقای اکبر کشکولى فرزند اصغر کد نامزد ۱۷۸۸
    ۹۶ – آقای علیرضا کمالیان فرزند سیاه بخش کد نامزد ۱۷۹۱
    ۹۷ – آقای علیرضا کوچکى ایده فرزند برزو کد نامزد ۱۷۹۲
    ۹۸ – خانم نرجس گلشن فرزند محمدحسن کد نامزد ۱۷۹۷
    ۹۹ – آقای مرتضى گلشنى منش فرزند حسن کد نامزد ۱۷۹۸
    ۱۰۰ – خانم فریبا گودرزی فرزند ابراهیم کد نامزد ۱۷۹۹
    ۱۰۱ – آقای محسن محمدمیرزائى بافران فرزند محمد کد نامزد ۱۸۲۱

    ۱۰۲ – آقای بهمن محمدی فرزند اصغر کد نامزد ۱۸۲۲
    ۱۰۳ – آقای خدایار مختاری کرچگانى فرزند عبدالحسین مشهور به دکتر مختاری – دکترخدایار کد نامزد ۱۸۴۲
    ۱۰۴ – آقای حمزه مصیب زاده فرزند حسین کد نامزد ۱۸۵۱
    ۱۰۵ – آقای عباس مظاهری فرزند یداله کد نامزد ۱۸۵۴
    ۱۰۶ – آقای رحیم معززی حاجیلاری فرزند عباس کد نامزد ۱۸۵۶
    ۱۰۷ – آقای محمود معلمى فرزند ابوالفضل کد نامزد ۱۸۵۷
    ۱۰۸ – آقای عباس مقتدای خوراسگانى فرزند ابوالقاسم مشهور به دکتر مقتدایى کد نامزد ۱۸۶۲
    ۱۰۹ – آقای مهدی منتظری قهجاورستانى فرزند رضا کد نامزد ۱۸۶۹
    ۱۱۰ – آقای مجتبى مهرپرور فرزند حسن کد نامزد ۱۸۸۱
    ۱۱۱ – آقای منوچهر مهروی پور فرزند میرزا آقا مشهور به محوری کد نامزد ۱۸۸۴
    ۱۱۲ – آقای سیدمرتضى موسوی احمدآبادی فرزند سید گلاب کد نامزد ۱۸۹۱
    ۱۱۳ – آقای سیدمجید موسویان احمدابادی فرزند مصطفی کد نامزد ۱۸۹۴
    ۱۱۴ – آقای حسین میرزائى فرزند عبدالمحمد کد نامزد ۱۸۹۷
    ۱۱۵ – آقای سیداحسان میرمحمدصادقى فرزند سیدکمال کد نامزد ۱۸۹۹
    ۱۱۶ – آقای سیدحسین میرمهدی فرزند سید اسد الله کد نامزد ۱۹۱۱
    ۱۱۷ – آقای مجید نادرالاصلى فرزند احمد کد نامزد ۱۹۱۲
    ۱۱۸ – آقای همتعلى نادری دره شوری فرزند نادر کد نامزد ۱۹۱۶
    ۱۱۹ – آقای حسن ناصح فرزند محمود کد نامزد ۱۹۱۹
    ۱۲۰ – آقای مصطفى ناصری سفتجانى فرزند آقا میرزا کد نامزد ۱۹۲۱
    ۱۲۱ – خانم زهره نریمانى فرزند عباس کد نامزد ۱۹۲۴
    ۱۲۲ – آقای مصطفى نصراصفهانى فرزند عبدالحسین کد نامزد ۱۹۲۷
    ۱۲۳ – آقای محسن نصری فرزند عبدالحسین کد نامزد ۱۹۲۸
    ۱۲۴ – آقای رضاعلى نوروزی فرزند محمدعلی مشهور به دکتر نوروزی کد نامزد ۱۹۴۴
    ۱۲۵ – آقای حسن نیک آئین فرزند مجید کد نامزد ۱۹۴۶
    ۱۲۶ – آقای مسعود نیک دستى فرزند محمود کد نامزد ۱۹۴۷
    ۱۲۷ – آقای مهدی نیک نهاد فرزند محمود کد نامزد ۱۹۴۸
    ۱۲۸ – آقای حسن نیلى احمدآبادی فرزند محمدحسین مشهور به دکتر نیلى کد نامزد ۱۹۵۲
    ۱۲۹ – آقای مرتضى هاشمى فرزند علی کد نامزد ۱۹۵۴
    ۱۳۰ – آقای على اکبر وندائى باصری فرزند عبداله مشهور به دکتر وندائى کد نامزد ۱۹۵۹
    ۱۳۱ – آقای مالک یبلوئى خمسلوئى فرزند محمدعلی کد نامزد ۱۹۶۵
    ۱۳۲ – آقای محمد یزدانیان فرزند على کد نامزد ۱۹۶۶
    ۱۳۳ – آقای على یزدانى کچوئى فرزند امیرقلی کد نامزد ۱۹۶۸۳

     

    این لیست آپدیت میشود

     

    تبلیغات در سایت :

     

     

    لیست شعارهای انتخاباتی

    خرید لیست شعار های انتخاباتی

     

    3 دیدگاه برای “اسامی قطعی کاندیدای تایید صلاحیت مجلس”
    1. با سلام
      دکتر یوسف داودی نماینده مردم شریف شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی تأیید صلاحیت شده‌اند. ۰۹۱۴۴۳۱۲۰۹۸

    2. لطفا در صورت امکان تایید صلاحیت شدگان شهرستان ملایر راهم بنویسید. ممنون

    3. با سلام و احترام اینجانب از حوزه انتخابیه چابها ر نیکشهر و کنارک تاییدصلاحیت هییت نظارت ومرکزی شده ام . با تشکر موسی حسین زهی

    ثبت دیدگاه

      • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
      • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
      • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    برو بالا