کاملترین لیست تایید صلاحیت شده های مجلس
  • » اخبار انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان » کاملترین لیست تایید صلاحیت شده های مجلس
  • لیست کامل تایید صلاحیت شده گان مجلس ۹۸ صبح امروز از طرف شواری نگهبان اعلام شد. اگر شما جزو لیست تایید صلاحیت شده گان مجلس ۹۸ هستید؛ از امروز برای تبلیغات خود استارت بزنید. افراد تایید صلاحیت شده مجلس ۹۸ برای حوزه های انتخاباتی مختلف در این لیست که ” کاملترین لیست تایید صلاحیت شده کان مجلس یازدهم” است، درج شده است. تیم مجلس ۹۸ “کاملترین و جامع ترین پکیج شعارهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی” را برای افرادی که در لیست تایید صلاحیت شده گان مجلس ۹۸ هستند؛ آماده کرده است. 

     

    کاملترین پکیج شعار انتخاباتی مجلس شورای اسلامی با بیش از ۶۰۰ شعار

    لیست شعارهای انتخاباتی

    خرید لیست شعار های انتخاباتی

     

    عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با اعلام پایان زمان فعالیت قانونی هیأت‌های اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۲۶ آذرماه گفت: از مجموع ۱۶۰۳۳ نفر داوطلبانی که برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام اولیه کردند تا پایان زمان قانونی رسیدگی به صلاحیت‌ها در هیأت‌های اجرایی، تعداد ۸۴۸ نفر اعلام انصراف نمودند. در نهایت پرونده ۱۵۱۸۵ نفر مورد بررسی قرار گرفت و در نتیجه صلاحیت ۹۱.۲ درصد از افراد در هیأت‌های اجرایی مورد تأیید قرار گرفت و نتیجه به هیأت‌های نظارت اعلام شد.

    تیم مجلس ۹۸ برای سهولت در کار شما بزرگواران “کاملترین مجموعه سخنرانی های انتخاباتی مجلس” را با بیش از ۱۰ سخنرانی از پیش تنظیم شده (با رعایت نکات تبلیغاتی و انتخاباتی) آماده نموده است.

     

    کاملترین مجموعه سخنرانی های انتخاباتی مجلس

     

    وی با اشاره به اینکه در این دوره از انتخابات، با تغییر قانون در سال ۹۵، دادستان‌های مراکز حوزه انتخابیه به ترکیب هیئت‌های اجرایی اضافه و نماینده شورای اسلامی شهرستان از جمع معتمدین حذف شدند تصریح نمود: هیأت‌های اجرایی در ۱۰ روز زمان قانونی فعالیت خود بر اساس استعلام از مراجع چهارگانه و مبتنی بر موازین قانونی مأموریت بررسی صلاحیت داوطلبان را به انجام می‌رساندند.

     

     

    لیست نهایی تایید صلاحیت شده ها

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده چابهار

    ۱ . محمدانوربجارزهی
    ۲ . عبدالحمید امیری
    ۳ . رشید امیدی
    ۴. عبدالغفور ایرانژاد
    ۵_ فیض محمد بالال
    ۶_ اکبر بادپا
    ۷_ ازیر بلوچ
    ۸_ عبدالعزیز بلوچ زهی
    ۹_ معین الدین سعیدی
    ۱۰_ فرزانه سلطان پور
    ۱۱_ محمدحسن صابری
    ۱۲_ جواد سرگلزایی
    ۱۳_ عبدالغفار جدگال
    ۱۴_اقبال جدگال
    ۱۵_عبدالغفور هوت
    ۱۶_ عبدالحکیم هوت
    ۱۷_ مرضیه کاووسی
    ۱۸_ عبدالمجید میهن خواه
    ۱۹_ عبدالعزیز میایی
    ۲۰_ عبدالسلام مهدی پور
    ۲۱_ زابد ملک رئیسی
    ۲۲_ محمد لقمانی
    ۲۳_نادر نادری فر
    ۲۴_عبدالطیف داور
    ۲۵_یحیی بجارزهی
    ۲۶_موسی حسین زهی
    ۲۷_محمد امین سابکزهی
    ۲۸_محمد ایوب جدگال
    ۲۹_نظام الدین سعیدی
    ۳۰_عطاالله دادگر
    ۳۱-محمد شعیب عارفی
    ۳۲-دوست محمد بلوچ
    ۳۳- شعیب سیاهپور
    ۳۴_صابر گلشنی پور
    ۳۵_جمیل بهرامزهی
    ۳۶_یونس جمشیدی
    ۳۷_ خانم آرزو خداجو
    ۳۸_ علیرضا حسابی مقدم
    ۳۹_عبدالوحید صدیق پور
    ۴۰_ فتح محمد هوت
    ۴۱_ نصیر رئیسی
    ۴۲_محمد اسلم رئیسی
    ۴۳_مولابخش فاروقی نسب

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده چابهار

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده رامیان و آزادشهر

    ۱- دکترعلی رضاابراهیمی
    ۲- امیدمحمودی
    ۳- جواد میرعرب رضی
    ۴- مهدی عمرانی
    ۵- محمد ترخوانه
    ۶- محمدرضا شاملو
    ۷- احمد میرحسینی
    ۸- رسول بامری
    ۹- هادی شاملو
    ۱۰- حسینعلی نورالهی
    ۱۱- شهربانو کوهساری
    ۱۲- کاظمعلی میرعرب رضی
    ۱۳- مرادعلی منصوری
    ۱۴- ناصر کمالی پور
    ۱۵- ایوب منصوری ( فرزند قربانعلی )
    ۱۶- ساره طاهری مفرد
    ۱۷- سیدمهدی میری
    ۱۸- غلامعلی کوهساری
    ۱۹- یعقوب نظرخانی
    ۲۰- یداله وفایی
    ۲۱- علیرضا نوروزی
    ۲۲- نادر قائمی نژاد
    ۲۳- ایوب منصوری رضی(فرزند عبدالحسین)
    ۲۴- رمضان کیخا
    ۲۵- ربیع اله حبیبی رامیانی
    ۲۶- صادق احمدی
    ۲۷- حسین محمدزاده
    ۲۸- محمدرضا کوهنشین
    ۲۹- کلثوم غفاری
    ۳۰- سیدمهدی حسینی
    ۳۱- عبدالعزیز خان محمدی
    ۳۲- یوسف سمیعی
    ۳۳- حمید سارونی
    ۳۴- حسین سارانی
    ۳۵- حبیب اله طاهری فر
    ۳۶- کبری غفاری توران
    ۳۷- یوسف منتظری
    ۳۸- جواد خواجه تراب

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده رامیان و آزادشهر

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده شوش

    ۱.سیدجاسم ساعدی
    ۲.سیدحسن نجاتی زاده
    ۳.سید راضی نوری
    ۴.سیدمرتضی موتورچی
    ۵.سید مجید نوری زاده
    ۶.بیژن چگنی
    ۷.اسماعیل واهبی
    ۸.قاسم حیدری نیا
    ۹.ناصر چنانی
    ۱۰.هدیه مسحنه
    ۱۱.محمدکعب عمیر
    ۱۲.فریدون صابری نژاد
    ۱۳.موسی سواحلی
    ۱۴.سیدعباس موسوی امین
    ۱۵.محمدرضا مهرابی
    ۱۶.کریم بنیایی
    ۱۷.کریم حجازی
    ۱۸.ابراهیم سرخه
    ۱۹.ثریا آل کثیر

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده شوش

     

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده استان ایلام

    ۱_مهدی کوثری دره شهر
    ۲_مهدی آذر دهلران
    ۳-مصطفی کرمی دهلران
    ۴-علی چشفر آبدانان
    ۵-محمد افسرده دهلران
    ۶-محمد وفایی یگانه آبدانان
    ۷-امین اکیا بدره
    ۸-اردشیر سلیمانی دره شهر
    ۹-بهزاد علیزاده آبدانان
    ۱۰-ولی پیری بدره
    ۱۱-لطیف نوری دهلران
    ۱۲-محمد آبساران دره شهر
    ۱۳-حسین نورعلیوند دره شهر
    ۱۴-کاظم کرمی دره شهر
    ۱۵-محمد رحیمی دهلران
    ۱۶-حامد یگانه دره شهر
    ۱۷-علیرضا ابدال بیگی دره شهر
    ۱۸ -روح الله مهدی پور بدره
    ۱۹-اسدالله چراغی آبدانان
    ۲۰-روح الله کرمی دهلران
    ۲۱-یونس گلی دره شهر
    ۲۲-قباد طهماسبی دره شهر
    ۲۳-تقی محمدی دره شهر
    ٢۴- شادمهر کاظم زاده دره شهر
    ٢۵- لیلا چابک آبدانان
    ٢۶- صادق کرمی آبدانان
    ٢٧- روح الله عبدخانی بدره
    ٢٨- اکبر نظری پور آبدانان
    ٢٩- علی مومنی دهلران
    ٣٠- سید جواد کریمی دره شهر
    ۳۱-سایه میر خدا رحمی بدره
    ۳۲-محمد پژوهان دهلران
    ۳۳-صالح سلاورزی آبدانان
    ٣۴- رضا افسرده دهلران
    ٣۵- نعمان امیدی آبدانان
    ۳۶- سعید هاشمی دره شهر
    ۳۷- قدرت مکی دهلران
    ۳۸-سعید هاشمی دره شهر

     

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده استان ایلام

     

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده تاکستان

    آخرین ویرایش اسامی داوطلبان یازدهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی بر حسب حروف الفبا در تاکستان
    ۱. آشوری رمضانعلی
    ۲. ابراهیم رحمنی تاکندی
    ۳. ابراهیمی ابوالفضل
    ۴. اسماعیلی قهرمان
    ۵. بیگدلو خیراله
    ۶. بیگدلی عباس
    ۷. تابش جعفر
    ۸. تقوی اکرم السادات
    ۹. چوبلی روح اله
    ۱۰. حاجی زاده تقی
    ۱۱. حبیبی جواد
    ۱۲. حداد مسعود
    ۱۳. حسینی زهرا سادات
    ۱۴. رحمانی احمد علی
    ۱۵. رحمانی ایرج
    ۱۶. رحمانی پرویز
    ۱۷. رحمانی حسین
    ۱۸. رحمانی رجب
    ۱۹. رحمانی کامران
    ۲۰. رحمانی محمد
    ۲۱. رحمانی مریم
    ۲۲. رحمانی مهدی
    ۲۳. رحمانی مهر حسن
    ۲۴. رحمانی میثم
    ۲۵. رحمنی سکینه
    ۲۶. طاهرخانی امیر
    ۲۷. طاهرخانی بابک
    ۲۸. طاهرخانی بهمن
    ۲۹. طاهرخانی بهمن(حسین)
    ۳۰. طاهرخانی جمشید
    ۳۱. طاهرخانی رسول
    ۳۲. طاهرخانی هادی
    ۳۳. طاهری صفرعلی
    ۳۴. طاهریها ایرج
    ۳۵. عباسی صفرعلی
    ۳۶. علی نوری رحیم
    ۳۷. قراخانی حمید
    ۳۸. مهرعلیان عباسعلی
    ۳۹. نظری عباس
    ۴۰. نوریی محرم
    ۴۱. همتی راد بهرام

    لیست شعارهای انتخاباتی

    خرید لیست شعار های انتخاباتی

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده تاکستان

     

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده جوانرود و پاوه و اورامانات

     

    شهرستان جوانرود:

    ۱- سید نجیب میرانی
    ۲- نورالدین یوسفی
    ۳- محمدعلی رضایی
    ۴- بهرام مرادپور
    ۵- مظفر حبیبی
    ۶- زاهد فرجی
    ۷- یونس شیخمرادی

    شهرستان پاوه:

    ۱- آرش زره تن لهونی
    ۲- حمید زردویی حیدری
    ۳- سامان سعیدی
    ۴- مدرک رستمی پور
    ۵-  فردین رحیمی
    ۶- ناصح کیخسرویی
    ۷- فرامرز رشیدی
    ۸- حسن مرادی
    ۹- سید آزاد سعیدی

    شهرستان روانسر:

    ۱- نوری کریمی
    ۲- مختار ناصری
    ۳- محی الدین مرادی
    ۴- کمال طاهری
    ۵- رئوف حسینی
    ۶- مرتضی فتاحی
    ۷- کامبیز احمدی
    ۸- سالار احمدی
    ۹- ابراهیم محمدی
    ۱۰- مسعود آورنده
    ۱۱- مراد اسماعیلی
    ۱۲- کوروش ویسی
    ۱۳- فرید عزیزیان
    ۱۴- عادل محمدی

    لیست شعارهای انتخاباتی

    خرید لیست شعار های انتخاباتی

    شهرستان ثلاث باباجانی:

    ۱- مصطفی محمدی
    ۲- شهاب نادری
    ۳- مجید درویشی زاده
    ۴- حسن سلیمانی
    ۵- حسن الماسی
    ۶- مهدی قادری
    ۷- صباح کاکایی
    ۸- سلیمان کاکایی
    ۹- جمیل احمدی
    ۱۰- قباد مرادی
    ۱۱ -رشید زیبایی

     

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده جوانرود و پاوه و اورامانات

     

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده کاشمر

    آقایان:
    مصیب اسکندری نصرآباد
    محمداسماعیل نیا
    محمدرضا انبیایی
    حبیب اله بافنده خیابانی
    حبیب اله ترشیزیان
    رضا جلالی کندری
    سید حمید حسینی
    محمد خبازی
    مهدی دلیری نیا
    اسماعیل رضویان
    کاظم رحمانی
    مجید رمضانی
    جلال رمضانی تربقان
    محمود قانعی
    علی زاده قربان
    محمدشبانی
    محمد علی شبیری
    علیرضا شهری
    مسعود شوکتی
    محمدباقر طاهری
    عباس عربی
    جوادکوهسرخی
    امید محمدی
    علی منظم اسماعیل پور
    سیدعلی نجفی مقدم فدافن
    محمدباقر نوروزی
    جواد نیک بین
    سید رضا هاشمی بهابادی
    محمدحسن یاسین زاده

    خانم ها:
    مهری پالایی
    مرضیه فنایی
    مریم محمدزاده
    زینب معصومی ظهرآباد

     

     

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده خاش

    حمیدرضا پشنگ نماینده ادوار مجلس
    علی کرد نماینده فعلی مردم خاش در مجلس،
    نصرالله کرد فرزند غلام
    خدارحم عیسی زهی
    عبدالرضا میرکازهی
    یارمحمد شهنواز،
    الیاس شهنوازی
    عبدالله کردی تمندانی
    حمیدرضا شهرکی
    کریم بخش کردی تمندانی
    عبدالشکور تمندانی
    عبدالشکور مرادزهی
    یوسف کرد
    اسحاق هاشمزهی
    میرمراد مارندگانی
    عبدالعزیز کردی (قلندرزهی)
    بشیراحمد کرد
    میرزا ریگی
    عطاءالله ریگی کوته
    محسن ریگی
    بنیاد جمشیدزهی
    عبدالحمید شمسایی(ریگی)
    مهدی معینی زاده
    وحید ریگی حسین آبادی
    محمدامین شیرخانی
    امام بخش عیدوزهی
    ادریس کرد
    فیصل میرکازهی
    حمیدرضا شهنوازی
    امیر ارسلان یاراحمدزهی
    عبدالمجید کرد
    اسماعیل حسین زهی
    محمدصدیق رحمت زهی
    محسن کرد
    بنیامین کرد
    عبدالناصر هاشم زهی
    خانم ها ناهید تیره عیدوزهی
    فاطمه شهنوازی
    رویا خوش خواهش

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده خاش

     

     

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده سراوان

    ۱_سیدمنصور بزرگزاده
    ۲_محمد اسلام سپاهی‌
    ۳_سیاوش‌سپاهیان
    ۴_ملک محمد فاضلی
    ۵_نورمحمدپارسه
    ۶_ذکریا دهواری
    ۷_محمد طاهر میرکزهی
    ۸_جلیل برفروشان
    ۹_عبدالعزیز دولتی
    ۱۰_مهران نصرت زهی
    ۱۱_بهمن دهواری
    ۱۲_محمدباسط درازهی
    ۱۳_خلیل صاحبدادزهی
    ۱۴_سعید سپاهی
    ۱۵_فرشید سپاهی
    ۱۶_محمدعلی میرمرادزهی
    ۱۷_نواب سپاهیان
    ۱۸_شهریار شکرزهی
    ۱۹_یاسین برفروشان
    ۲۰_قیوم دهواری
    ۲۱_عبدالله آلبا
    ۲۲_تیمور کرد
    ۲۳_محمد شریف حسین بر
    ۲۴_الهی بخش گوری
    ۲۵_سعید رضازهی
    ۲۶_شهاب دهواری
    ۲۷_امیرزکریاکمالی(زومکزهی)
    ۲۸_ شهرام حسینی
    ۲۹_تیمور کریمزائی
    ۳۰_جلیل بارکزهی
    ۳۱_سیدجلیل ساداتی
    ۳۲_محمدرفیع محمودزهی
    ۳۳_بهزاد سقطچی
    ۳۴_ناصر نصرتزهی
    ۳۵_عبدالملک محمدی

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده سراوان

     

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده تنکابن، رامسر و عباس آباد در غرب استان مازندران

    ۱_شمس ا… شریعت نژاد
    ۲_هادی شیرزاد
    ۳_امیر رفعتی
    ۴_سلمان جور ابراهیمیان
    ۵_نصرا… نصیری
    ۶_سید ابراهیم هاشمی
    ۷_حبیب ا… مرادی شهرستانی
    ۸_حبیب ساسانی
    ۹_محمد حسین عبدالهیان
    ۱۰_غفور کریمی
    ۱۱_رضا شاهمرادی مقدم
    ۱۲_رستم زرودی
    ۱۳_محمدرضا قناعت کن
    ۱۴_علی شمس
    ۱۵_آناهیتا قربان شیرودی
    ۱۶_غلامرضا مشایخی
    ۱۷_آرش منصوری
    ۱۸_حسین پور صفر
    ۱۹_محمود جواد پور
    ۲۰_سیف الدین خلعتبری
    ۲۱_پوپک صمدی
    ۲۲_عباس فلاح
    ۲۳_حسن گلیج
    ۲۴_مرتضی خان رمکی
    ۲۵_سیده زهرا ریاضی

    لیست نهایی تایید صلاحیت شده ها

     

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده قائم‌شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ

    ۱.امیر رشیدی آلاشتی
    ۲. علی فلاح
    ۳. مرتضی هاشم پور
    ۴. فریبرز بوداغی
    ۵. حامد پارسا
    ۶. کامران گنجیان
    ۷. محمد فروزان
    ۸. محمد قربانی
    ۹. محمدتقی حسین زاده
    ۱۰. موسی ملکی
    ۱۱. قربان بوداغی
    ۱۲. روح الله درآینده
    ۱۳. مهران گوران
    ۱۴. بهنام داخته
    ۱۵. علی اصغر مفیدی
    ۱۶. کیوان رمضانی
    ۱۷.محمدرضا نواب
    ۱۸.میرنبی موسوی طارسی
    ۱۹.علی عنایتی
    ۲۰.عبدالله رضیان
    ۲۱.مصطفی پورحاجی
    ۲۲.محمد جعفری چمازکتی
    ۲۳.سیدعلی ساداتی
    ۲۴.ولی الله رعیت
    ۲۵.اصغر گرزین
    ۲۶.محمد رجبی
    ۲۷.محمد طاهری
    ۲۸.سیدهادی حسینی
    ۲۹.رمضانعلی ملک
    ۳۰.محمدسعید مظفری
    ۳۱.کمال علیپور خنکداری
    ۳۲. مهدی صفرپور
    ۳۳.کیوان مرادیان
    ۳۴.علی نجف‌زاده
    ۳۵.محمد قویدل
    ۳۶.رحمت الله بابایی
    ۳۷.مهدی اولادزاد قادیکلایی
    ۳۸.محسن حاج‌نصرالله
    ۳۹.سیدهادی حسینی فرزند: سیدقاسم
    ۴۰.وحید قاسمی
    ۴۱.روح‌الله متانی
    ۴۲.حمیدرضا حمیدیان
    ۴۳.تقی گرگانی
    ۴۴.زین‌العابدین فرهادی
    ۴۵.سیدیارعلی ادیانی
    ۴۶.علی اکبر میرازیی
    ۴۷.کاظم طالبی جوجاده

     

    لیست نهایی نامزده های تایید صلاحیت شده تربت جام ، تایباد ، باخرز و صالح آباد

    تمامی کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تربت جام ، تایباد ، باخرز و صالح آباد تایید صلاحیت شدند.

    لیست نهایی تایید صلاحیت شده ها

     

    نتایج تایید و رد صلاحیت نامزدهای مجلس به تفکیک استان‌ها

    ایلام ۴۳ درصد تایید صلاحیت

    نتایج بررسی صلاحیت ها در ۳۱ استان به ترتیب ذیل است:
    نتایج تایید و رد صلاحیت نامزدهای مجلس به تفکیک استان‌ها

    ۱- استان آذربایجان شرقی؛ ۳۶۴ نفر تایید، ۲۲۳ نفر رد، در مجموع ۵۸ درصد تایید صلاحیت
    ۲- استان آذربایجان غربی؛ ۱۸۰ نفر تایید ،‌ ۲۴۱ نفر رد، در مجموع ۴۱ درصد تایید صلاحیت
    ۳- استان اردبیل؛ ۱۲۵ نفر تایید، ۶۰ نفر رد، در مجموع ۶۲ درصد تایید صلاحیت
    ۴- استان اصفهان؛ ۴۵۰ نفر تایید، ۴۸۲ نفر رد، در مجموع ۴۴ درصد تایید صلاحیت
    ۵- استان البرز؛ ۸۱ نفر تایید، ۱۹۳ نفر، در مجموع ۲۹ درصد تایید صلاحیت
    ۶- استان ایلام؛ ۴۶ نفر تایید، ۵۵ نفر رد، در مجموع ۴۳ درصد تایید صلاحیت
    ۷- استان بوشهر؛ ۵۳ نفر تایید، ۵۲ نفر رد، در مجموع ۴۸ درصد تایید صلاحیت
    ۸- استان تهران؛ ۱۲۹۶ر تایید، ۱۳۷۷ نفر رد، در مجموع ۴۷ درصد تایید صلاحیت
    ۹- استان خراسان جنوبی؛ ۵۳ نفر تایید، ۴۳ نفر رد، در مجموع ۵۲ درصد تایید صلاحیت
    ۱۰- استان خراسان رضوی؛ ۵۶۱ نفر تایید، ۲۶۶ نفر رد، در مجموع ۶۶ درصد تایید صلاحیت
    ۱۱- استان خراسان شمالی؛ ۶۱ نفر تایید، ۳۱ نفر رد، در مجموع ۶۴ درصد تایید صلاحیت
    ۱۲- استان خوزستان؛ ۳۶۱ نفر تایید، ۲۳۹ نفر رد، در مجموع ۵۸ درصد تایید صلاحیت
    ۱۳- استان زنجان؛ ۱۰۵ نفر تایید، ۷۸ نفر رد، در مجموع ۵۶ درصد تایید صلاحیت
    ۱۴- استان سمنان؛ ۶۲ نفر تایید، ۳۹ نفر رد، در مجموع ۵۷ درصد تایید صلاحیت
    ۱۵- استان سیستان و بلوچستان؛ ۱۲۶ نفر تایید، ۱۵۴ نفر رد، در مجموع ۴۲ درصد تایید صلاحیت
    ۱۶- استان فارس؛ ۳۹۰ نفر تایید،‌ ۲۷۹ نفر رد، در مجموع ۵۴ درصد تایید صلاحیت
    ۱۷- استان قزوین؛ ۸۳ نفر تایید، ۶۳ نفر رد، در مجموع ۵۴ درصد تایید صلاحیت
    ۱۸- استان قم؛ ۹۴ نفر تایید، ۵۳ نفر رد، در مجموع ۵۸ درصد تایید صلاحیت
    ۱۹- استان کردستان؛ ۱۰۱ نفر تایید، ۱۰۶ نفر رد، در مجموع ۴۷ درصد تایید صلاحیت
    ۲۰- استان کرمان؛ ۱۴۴ نفر تایید، ۱۰۵ نفر رد، در مجموع ۵۴ درصد تایید صلاحیت
    ۲۱- استان کرمانشاه؛ ۹۲ نفر تایید، ۱۸۹ نفر رد، در مجموع ۳۱ درصد تایید صلاحیت
    ۲۲- استان کهکیلویه و بویر احمد؛ ۷۱نفر تایید، ۳۲ نفر رد، در مجموع ۶۶ درصد تایید صلاحیت
    ۲۳- استان لرستان؛ ۱۷۲ نفر تایید، ۱۲۴ نفر رد، در مجموع ۵۶ درصد تایید صلاحیت
    ۲۴- استان مازندران؛ ۱۶۹ نفر تایید، ۱۲۳ نفر رد، در مجموع ۵۵ درصد تایید صلاحیت
    ۲۵- استان مرکزی؛ ۱۸۳ نفر تایید، ۱۴۷ نفر رد، در مجموع ۵۳ درصد تایید صلاحیت
    ۲۶- استان هرمزگان؛ ۴۱ نفر تایید، ۳۶ نفر رد، در مجموع ۴۱ درصد تایید صلاحیت
    ۲۷- استان همدان؛ ۲۰۳ نفر تایید، ۸۳ نفر رد، در مجموع ۶۹ درصد تایید صلاحیت
    ۲۸- استان یزد؛ ۹۹ نفر تایید، ۶۸ نفر رد، در مجموع ۵۸ درصد تایید صلاحیت
    ۲۹- استان چهار محال و بختیاری؛ ۷۴ نفر تایید، ۴۶ نفر رد، در مجموع ۵۱ درصد تایید صلاحیت
    ۳۰- استان گلستان؛ ۱۴۹ نفر تایید، ۱۳۵ نفر رد، در مجموع ۴۹ درصد تایید صلاحیت
    ۳۱- استان گیلان؛ ۱۹۶ نفر تایید،‌ ۱۴۵ نفر رد، در مجموع ۵۳ درصد تایید صلاحیت

    استان های همدان با ۶۹ درصد، کهگیلویه و بویراحمد و خراسان رضوی ۶۶ درصد و خراسان شمالی با ۶۴ درصد به ترتیب بیشترین آمار تایید صلاحیت ها را هستند.

    به گزارش خبر فوری؛ همچنین استان البرز با ۲۹ درصد، کرمانشاه ۳۱ درصد و استان های آذربایجان غربی و هرمزگان با ۴۱ درصد به ترتیب کمترین میزان تایید صلاحیت در میان استانها را به خود اختصاص دادند.

     

     

    لیست نهایی تایید صلاحیت شده ها

     

    لیست شعارهای انتخاباتی

    خرید لیست شعار های انتخاباتی

    این مطلب بدون برچسب می باشد.

    ثبت دیدگاه

      • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
      • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
      • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    برو بالا